Agata Kozłowska
Kierownik Zespołu Administracji i Komunikacji Wewnętrznej w Wonga
Agata Kozłowska
Kierownik Zespołu Administracji i Komunikacji Wewnętrznej w Wonga

Od dziewięciu lat wspiera organizacje w zakresie komunikacji wewnętrznej oraz budowaniu przyjaznej atmosfery.  Angażuje współpracowników w tworzenie kultury organizacyjnie opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Dotąd realizowała te zadania w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz Gas Storage Poland. Z Wonga związana jest od 2 lat. 

2022-10-05

Kultura organizacyjna a komunikacja wewnętrzna, czyli jaki wpływ na komunikację wywiera styl zarządzania i atmosfera w firmie i jak sobie z nimi radzić?
  • 10:50 - 11:20
  • 30 min

Do panelu zaprosiliśmy osoby odpowiedzialne za komunikację wewnętrzną w organizacjach, które charakteryzuje otwartość.

W gronie panelistów znajdą się przedstawiciele topowych marek z sektora prywatnego, z różnych branż. Podczas rozmowy poprosimy gości o podzielenie się swoim doświadczeniem – jak przekonywać zarząd i pracowników do swoich pomysłów oraz do dyskusji, co można zrobić, w jaki sposób działać, gdy atmosfera w firmie jest zamknięta.

Prowadzący panel: Krzysztof Rapacz

IC-Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 13:50 - 15:10
  • 80 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą trzecią edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?

Prowadząca panel: Lidia Skrzyniecka