Aleksandra Kusz vel Sobczuk
Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej i CSR, LOTTE Wedel
Aleksandra Kusz vel Sobczuk
Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej i CSR, LOTTE Wedel

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz programu London School of Public Relations (ZFPR). Od ponad 10 lat związana jest z branżą public relations, początkowo zdobywając swoje doświadczenie w agencji 24/7Communication (pracując dla klientów tj. Wizz Air, P&G, Lidl, Mattel).

W Wedlu od 2015 roku, od 2017 roku pełni funkcję Kierowniczki Komunikacji Korporacyjnej i CSR, odpowiadając głównie za obszary tj.: komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna, Employer Branding oraz zrównoważony rozwój.

W ostatnich latach realizowała projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej, a także współtworzyła strategię CSR dla Wedla, którą teraz z satysfakcją wdraża w życie. Prywatnie entuzjastka wszystkiego co związane z naturą, aktywne i angażujące.

2023-05-25

Porozmawiajmy o ESG – wyzwania i dobre praktyki w komunikacji wewnętrznej do różnych grup docelowych.
  • 09:30 - 10:20
  • 50 min
IC Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 12:55 - 13:55
  • 60 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą czwartą edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?