Anna Białkowska
Ekspertka ds. Komunikacji Korporacyjnej i Zrównoważonego Rozwoju, Polpharma
Anna Białkowska
Ekspertka ds. Komunikacji Korporacyjnej i Zrównoważonego Rozwoju, Polpharma

Ekspertka komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju/CSR/ESG z kilkunastoletnim doświadczeniem w takich branżach jak farmaceutyczna, FMCG, bankowość i finanse.

Absolwentka socjologii i public relations Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu Akademii Leona Koźmińskiego oraz grafiki projektowej Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Tłumaczka języka handlowego angielskiego i hiszpańskiego.

LinkedIn

2023-05-25

Porozmawiajmy o ESG – wyzwania i dobre praktyki w komunikacji wewnętrznej do różnych grup docelowych.
  • 09:30 - 10:20
  • 50 min
IC Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 12:55 - 13:55
  • 60 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą czwartą edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?