Edyta Blachowska
Menedżer Zespołu Komunikacji Wewnętrznej, Bank Gospodarstwa Krajowego
Edyta Blachowska
Menedżer Zespołu Komunikacji Wewnętrznej, Bank Gospodarstwa Krajowego

Pracuje w public relations od 17 lat, a od 15 lat zajmuje się komunikacją wewnętrzną w branży finansowej. Doświadczenie zdobywała w bankach oraz agencjach PR. W agencji Edelman obsługiwała klientów z sektorów FMCG, energetycznego i farmaceutycznego, dla których realizowała projekty komunikacji wewnętrznej, kryzysowej czy obsługi medialnej.

Koordynowała wiele projektów z obszaru komunikacji wewnętrznej: przygotowywała strategie komunikacji wewnętrznej, przeprowadzała audyty komunikacji, uruchomiła nowy intranet, organizowała wewnętrzne wydarzenia i realizowała wiele kampanii dla pracowników.

Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa oraz studiów podyplomowych z CSR.

2023-05-24

Skąd czerpać inspiracje w komunikacji wewnętrznej?
  • 09:20 - 10:05
  • 45 min

2023-05-25

IC Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 12:55 - 13:55
  • 60 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą czwartą edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?