Grzegorz Ciwoniuk
Chief Product Officer, Workai
Grzegorz Ciwoniuk
Chief Product Officer, Workai

Od początku kariery zawodowej wspiera organizacje w procesie cyfrowej transformacji. Po wielu latach wdrożeń dedykowanych projektów klientom klasy enterprise, wraz ze wspólnikiem Łukaszem Skłodowskim, postanowił odpowiedzieć na wyzwania przed którymi stają współczesne korporacje i rozwijać własny produkt – platformę Employee Experience Workai. Rozwiązanie usprawnia cyfrowe doświadczenia pracowników w obszarze komunikacji wewnętrznej, zrządzania wiedzą, współpracy, zaangażowania i procesów. Workai zdobywa międzynarodowe uznanie klientów oraz ekspertów branżowych: między innymi dwukrotne wyróżnienie dla jednego z 10 najlepszych wdrożeń na świecie według Nielsen Norman Group. Grzegorz jest laureatem prestiżowej listy Forbes „30 przed 30”, oraz finalistą plebiscytu „EY Przedsiębiorca Roku”.

LinkedIn

2023-05-25

Technologia w służbie komunikacji wewnętrznej – możliwości, trendy i przyszłość.
  • 11:25 - 11:50
  • 25 min
IC Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 12:55 - 13:55
  • 60 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą czwartą edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?