Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej ❤️, Co-founder IC Mobile
Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej ❤️, Co-founder IC Mobile

Ekspert ds. komunikacji. Od 14 lat związana z mediami. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki i specjalista ds. PR. Od 9 lat zajmuje się custom publishing. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak budować komunikację wewnętrzną w wymiarze Human-to-Human.

2022-10-05

Co nam w głowie siedzi…, czyli jak przekonać zarząd i pracowników do cyklicznych badań opinii?
  • 10:10 - 10:35
  • 25 min

Team IC Mobile – ekspert od komunikacji wewnętrznej i doktor socjologii z kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym, podpowiedzą, jak przekonać zarząd do inwestycji w badania komunikacji wewnętrznej, satysfakcji i zaangażowania.

Nie zabraknie wskazówek, jak samodzielnie przeprowadzić badanie, a także argumentów za przeprowadzeniem badania z firmą zewnętrzną oraz, na co w takim przypadku warto zwrócić uwagę.

Cz. 1: Jak przekonać zarząd do cyklicznych badań opinii? - Lidia Skrzyniecka

Cz. 2: Jak samodzielnie przeprowadzić badanie satysfakcji pracowników? - dr Justyna Orłowska

IC-Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 13:50 - 15:10
  • 80 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą trzecią edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?

Prowadząca panel: Lidia Skrzyniecka