Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej ❤️, Co-founder IC Mobile
Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej ❤️, Co-founder IC Mobile

Ekspert ds. komunikacji. Od 14 lat związana z mediami. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki i specjalista ds. PR. Od 9 lat zajmuje się custom publishing. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak budować komunikację wewnętrzną w wymiarze Human-to-Human.

2022-10-05

Co nam w głowie siedzi…, czyli jak przekonać zarząd i pracowników do cyklicznych badań opinii?

Team IC Mobile – ekspert od komunikacji wewnętrznej i doktor socjologii z kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym, podpowiedzą, jak przekonać zarząd do inwestycji w badania komunikacji wewnętrznej, satysfakcji i zaangażowania.

Nie zabraknie wskazówek, jak samodzielnie przeprowadzić badanie, a także argumentów za przeprowadzeniem badania z firmą zewnętrzną oraz, na co w takim przypadku warto zwrócić uwagę.

IC-Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów i panelistów konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą trzecią edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.

Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?