Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej ❤️, Co-founder IC Mobile
Lidia Skrzyniecka
Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej ❤️, Co-founder IC Mobile

Od 15 lat związana z obszarem komunikacji. Wcześniej jako dziennikarz, następnie wydawca internetowych serwisów informacyjnych, w końcu wykładowca akademicki i specjalista ds. PR. Od 10 lat zajmuje się custom publishing. Specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej. Obecnie doradza firmom, jak budować komunikację wewnętrzną w wymiarze Human-to-Human.

Współzałożycielka agencji komunikacji wewnętrznej IC Mobile, współorganizatorka konferencji Internal Communication Meeting, współtwórczyni wielu aplikacji grywalizacyjnych oraz kampanii skierowanych do pracowników, trenerka redaktorów wewnętrznych, konsultantka IC.

2023-10-18

IC Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 15:50 - 16:25
  • 35 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą piątą edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.
Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?