Sebastian Grochala
Manager ds. Marketingu i Komunikacji, Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o.
Sebastian Grochala
Manager ds. Marketingu i Komunikacji, Kliniki Neuroradiochirurgii Sp. z o.o.

Z branżą komunikacji, PR oraz marketingu związany od blisko dekady. Obecnie, w Polskiej Grupie Farmaceutycznej, odpowiada za całość działań Public Relations, komunikację wewnętrzną, zewnętrzną, wszelkie działania marketingowe firmy, a także projekty z zakresu innowacji i badań naukowych. 

Praktyk szeroko rozumianych komunikacji, PR oraz marketingu w dużych firmach, organizacjach pozarządowych i instytucjach samorządowych. Chętnie i regularnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami ze studentami oraz pracownikami Działów Marketingu i Komunikacji na różnego rodzaju konferencjach, warsztatach i spotkaniach. Jest m.in. wykładowcą na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

W latach 2010 - 2018 pełnił funkcję rzecznika prasowego i kierownika zespołu ds. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Łodzi. 

Od 2018 roku odpowiadał za marketing oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną największego pracodawcy polskiej branży lotniczej -  Spółek LS Airport Services S.A. oraz LS Technics Sp. z o.o. zajmujących się obsługą naziemną i techniczną statków powietrznych. 

Od marca 2020 roku związany z Polską Grupą Farmaceutyczną. 

Absolwent Filologii Polskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów "PR i Strategiczne Komunikowanie w Firmach" na SGH w Warszawie.