Tomasz Chaciński
Założyciel i CEO platformy Worksmile
Tomasz Chaciński
Założyciel i CEO platformy Worksmile

Od 2016 roku Założyciel i CEO platformy Worksmile rozwijającej firmową komunikację oraz benefity. Ekspert rozwiązań HRtech, przedsiębiorca pracujacy w branży HR od 16 lat. Podkreśla wagę jakości wykorzystanej w firmach technologii, której zadaniem powinno być wspieranie codziennej pracy i osiągania celów biznesowych. Prywatnie zaangażowany tata i sportowiec.

2023-10-18

Co nas czeka? Nowe wyzwania dla komunikacji wewnętrznej.
  • 11:35 - 12:30
  • 55 min

Wspólnie z panelistami porozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach komunikacji wewnętrznej na kolejne miesiące i najbliższe lata.
W jakim kierunku zmierza komunikacja wewnętrzna?


Które kompetencje rozwijać?
Jakimi tematami się interesować?
O czym czytać?
W jakich szkoleniach brać udział?
Na co przygotować zespół IC i pracowników?

Niektóre z tematów, które pojawią się w dyskusji, będziemy rozwijać podczas kolejnych prelekcji i paneli oraz edycji ICM.

3 perspektywy:
- technologia
- zmiany zewnętrzne / dyrektywy i in.
- biznes

#ESG #angażowanie #inkluzywność #dyrektywy #budżetnadziałania
#ICBiznesPartner #ZoomFatigue #AI

IC Boom – rola i zadania komunikacji wewnętrznej w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników.
  • 15:50 - 16:25
  • 35 min

Do dyskusji na scenie zapraszamy wszystkich prelegentów, panelistów i uczestników konferencji, by panel stał się klamrą podsumowującą piątą edycję Internal Communication Meeting.

Ostatnie 3 lata pokazały, jak zewnętrzne realia wpływają na komunikację wewnętrzną i na zakres działań specjalistów od IC. Komunikacja z pracownikami zyskała na znaczeniu, bezprecedensowo znalazła miejsce na spotkaniach zarządu, współtworzy politykę wewnętrzną organizacji, angażuje się w działania kryzysowe, buduje zaangażowanie i wspiera działania wolontariackie.
Jakie jeszcze role i zadania pełni komunikacja wewnętrzna w obliczu nowych czasów i nowych oczekiwań pracowników?

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.