Zapraszamy na 5. edycję konferencji Internal Communication Meeting!

18 października spotkamy się w Warszawie w gronie praktyków komunikacji wewnętrznej z różnorodnych organizacji, by już po raz 5. (!) dzielić się inspiracjami i wspólnie poszukiwać nowych, wartościowych rozwiązań.

Co nowego?

Każda kolejna edycja ICM to dla nas okazja by zawieszać coraz wyżej organizacyjną poprzeczkę. Dlatego podczas 5. konferencji Internal Communication Meeting wprowadzamy dwie nowe formy prelekcji i nowe formy wspierające przebieg konferencji:

🚀 Sesje case studies – mini prelekcje w serii na ten sam temat. To odpowiedź na potrzebę poznawania wielu przykładów z rynku.

🚀 Inspiracje out of the IC - czyli prelekcje ekspertów spoza komunikacji wewnętrznej, np. marketingu, od których można czerpać w IC.

🚀 Tylko na żywo - podczas ostatniej edycji doszły nas słuchy, że spotkania w formule "tylko na żywo" sprzyjają otwartej wymianie doświadczeń. Podążamy zatem za Waszym głosem.

🚀 Graphic recording - o wizualne podsumowanie najważniejszych treści ICM5 zadba Beata Mertyn z BeatRYSy, rysownik, sketchnoter, graphic recorder. Grafiki udostępnimy uczestnikom po konferencji.

Do zobaczenia 18 października 😀👋

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.