Zapraszamy na 6. edycję konferencji Internal Communication Meeting!

17 kwietnia spotkamy się w Warszawie w gronie praktyków komunikacji wewnętrznej z różnorodnych organizacji, by już po raz 6. (!) dzielić się inspiracjami i wspólnie poszukiwać nowych, wartościowych rozwiązań.

Co nowego?

Tematami przewodnimi tej edycji będą: wykorzystywanie sztucznej inteligencji w pracy komunikatora, budowanie partnerstwa komunikacji wewnętrznej z biznesem w organizacji, wspieranie różnorodności i budowania kultury włączającej - wszystko na konkretnych przykładach, narzędziach i doświadczeniach.

A to tylko część programu. Całą agendę stworzyłyśmy na bazie rozmów z uczestnikami 5. edycji wydarzenia oraz wyników ankiet. Można śmiało powiedzieć, że to nasze wspólne dzieło. Aby poznać całą agendę, zapraszamy do zakładki Program.

Na naszej scenie będziemy gościć doświadczonych ekspertów i ekspertki w swoich dziedzinach. Udział w wydarzeniu potwierdzili już praktycy komunikacji wewnętrznej z takich organizacji jak: STRABAG Polska, Żabka Polska, Volkswagen Poznań, Grupa KRUK, 4finance, BUZZcenter, Bank Gospodarstwa Krajowego, Punt Kick, E. ON Polska, Michelin Polska, Notino, Microsoft, Burda Media Polska i wiele innych!

W programie, poza tradycyjnymi prelekcjami i panelami, zaplanowałyśmy również:

🚀 Sesje case studies – mini prelekcje w serii na ten sam temat. To odpowiedź na potrzebę poznawania wielu przykładów z rynku.

🚀 Inspiracje out of the IC - czyli prelekcje ekspertów spoza komunikacji wewnętrznej, od których można czerpać w IC.

🚀 Udział tylko na żywo - doszły nas słuchy, że spotkania w formule "tylko na żywo" sprzyjają otwartej wymianie doświadczeń. Podążamy zatem za Waszym głosem.

🚀 Galę Finałową Konkursu IC Biznes Partner 2024.

Do zobaczenia 17 kwietnia w Teatrze Capitol w Warszawie. 😀👋

 

Ważne: Na terenie Teatru Capitol znajduje się kolorowe oświetlenie w tym stroboskop - jest to ważna informacja dla osób ze zdiagnozowaną epilepsją.
Lokal jest monitorowany.

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.