Zapraszamy do Warszawy na 3. edycję konferencji Internal Communication Meeting!

5 października spotykamy się już po raz trzeci w gronie praktyków z różnorodnych organizacji, aby dyskutować wspólnie o trendach, dobrych praktykach i zmianach w komunikacji z pracownikami. Bądź na bieżąco i wyznaczaj trendy w komunikacji wewnętrznej.

Nasz cel od pierwszej edycji wydarzenia pozostaje niezmienny – chcemy zapewnić przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń w tym zakresie, zapewniając ciekawy, szeroki program paneli i prelekcji oraz pełną interakcję wszystkich uczestników.

Słuchaj i dziel się doświadczeniem!

W tym roku już po raz trzeci będziemy dzielić się dobrymi praktykami i inspiracjami w poszukiwaniu wartościowych rozwiązań. Zaplanowaliśmy ważne i aktualne tematy z obszaru komunikacji wewnętrznej, które są wynikiem naszych rozmów z praktykami z różnych organizacji oraz naszych codziennych doświadczeń. #ICM3 to także mnogość paneli dyskusyjnych. Korzystając z sugestii uczestników poprzednich spotkań, zadbaliśmy o więcej przestrzeni do dyskusji i prezentacji tematów z różnorodnych perspektyw. Wszystkich zapraszamy do wspólnej dyskusji z panelistami i prelegentami oraz do dzielenia się własnym doświadczeniem.

Ty wybierasz – spotykamy się hybrydowo

Dwie pierwsze edycje spotkały się z uznaniem środowiska komunikacji wewnętrznej, a także eventowej – a to za sprawą nietuzinkowej formy. Korzystając z naszych możliwości, zaprosiliśmy gości w podróż pełną przygód po avatarowej platformie 3D, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Jak było? Zobaczcie filmy i agendę z ICM1 i ICM2.

Chociaż było to wspaniałe doświadczenie i naszym zdaniem najlepsza możliwa alternatywa dla spotkań tradycyjnych, stęskniliśmy się za wydarzeniami na żywo. Dlatego trzecią edycję organizujemy w formie hybrydowej – będzie można wziąć w niej udział w sali konferencyjnej w Warszawie – do czego gorąco zachęcamy oraz online, za pomocą własnego telefonu lub komputera.

Poznaj społeczność praktyków komunikacji wewnętrznej!

Niezależnie od formy udziału w wydarzeniu, zapewniamy pełną interakcję wszystkich uczestników i prelegentów, za pośrednictwem konferencyjnej aplikacji. Zachęcamy do networkingu na żywo i na aplikacyjnym czacie, do zadawania pytań panelistom i prelegentom w czasie rzeczywistym oraz jeszcze przed wydarzeniem – wszystko w jednym narzędziu.