Aby wziąć udział w Internal Communication Meeting 7, wypełnij poniższe pola lub wydrukuj wybrany formularz i przyślij uzupełniony skan na adres: office@ic-mobile.pl

Po wypełnieniu formularza online otrzymasz email z podsumowaniem podanych informacji oraz z fakturą pro forma z danymi do realizacji opłaty w formie tradycyjnego przelewu bankowego. Jeśli nie dostaniesz maila, napisz do nas.

Potrzebujesz uzyskać od razu fakturę lub zrealizować opłatę w innej formie? Skontaktuj się z nami.

Informacje na temat rodzajów biletów znajdziesz na podstronie Ceny biletów.

Jeśli uważasz, że maile zewnętrzne przychodzące na Twój firmowy adres mogą być blokowane przez zapory bezpieczeństwa, rozważ podanie adresu prywatnego.
Format: +48517540245
WAŻNE! W przypadku wybrania opcji „zgłaszam udział kogoś innego”, skontaktujemy się z Tobą w celu pozyskania danych uczestnika.

Podaj dane oraz adres firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura

Format: 1234567899

Czy chcesz zgłosić więcej uczestników? Podaj ich dane.


Sprawdź regulamin

Sprawdź Politykę prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest marka IC Mobile reprezentowana przez IC Communication Magdalena Kuropieska-Deloff, ul. Krasińskiego 32/18, Warszawa, NIP: 7962199333, adres do kontaktu: office@ic-mobile.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. W każdej chwili możesz wycofać złożoną zgodę pisząc na adres: office@ic-mobile.pl.

Do zapłaty 0
Kwota podana powyżej jest kwotą brutto.