Aby wziąć udział w Internal Communication Meeting 6, wypełnij poniższe pola lub wydrukuj wybrany formularz i przyślij uzupełniony skan na adres: office@ic-mobile.pl

Po wypełnieniu formularza online otrzymasz email z podsumowaniem podanych informacji oraz z fakturą pro forma z danymi do realizacji opłaty w formie tradycyjnego przelewu bankowego.

Jeśli potrzebujesz uzyskać od razu fakturę lub zrealizować opłatę w innej formie, skontaktuj się z nami.

Informacje na temat rodzajów biletów znajdziesz na podstronie Ceny biletów.

Zgłoszenia do konkursu IC Biznes Partner dokonasz w zakładce Konkurs ICBP 2024.

Jeśli uważasz, że maile zewnętrzne przychodzące na Twój firmowy adres mogą być blokowane przez zapory bezpieczeństwa, rozważ podanie adresu prywatnego.
Format: +48517540245
WAŻNE! W przypadku wybrania opcji „zgłaszam udział kogoś innego”, skontaktujemy się z Tobą w celu pozyskania danych uczestnika.

Podaj dane oraz adres firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura

Format: 1234567899

Czy chcesz zgłosić więcej uczestników? Podaj ich dane.


Sprawdź regulamin

Sprawdź Politykę prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest marka IC Mobile reprezentowana przez IC Communication Magdalena Kuropieska-Deloff, ul. Krasińskiego 32/18, Warszawa, NIP: 7962199333, adres do kontaktu: office@ic-mobile.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. W każdej chwili możesz wycofać złożoną zgodę pisząc na adres: office@ic-mobile.pl.

Do zapłaty 0
Kwota podana powyżej jest kwotą brutto.