Joanna Walczak, Notino
Country Human Resources Manager
Joanna Walczak, Notino
Country Human Resources Manager

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Manager HR z ponad 15-letnim doświadczeniem, zarówno w twardym jak i miękkim HR. Odpowiedzialna za politykę personalną firm z różnych branż, rekrutacje, rozwój obecnych pracowników w organizacji, budowanie profili kompetencyjnych i wyznaczanie ścieżek kariery. Posiada wiedzę merytoryczną z zakresu prawa pracy, jak również umiejętności analityczne. W swojej pracy dąży do opracowania rozwiązań odzwierciedlających cele biznesowe organizacji oraz podnoszących jej wartość. Prywatnie, mama 2 córek, lubiąca zwiedzać Europę kamperem.

 

LinkedIn

2024-04-17

Sesje case studies: Jak skutecznie dotrzeć z informacją do pracowników? Perspektywa produkcji, magazynów i firm budowlanych.
  • 12:25 - 13:40
  • 75 min

Sesje case studies to nowy format wprowadzony podczas wcześniejszej edycji ICM. Są to krótkie prelekcje prowadzone w serii, na ten sam temat. To odpowiedź na potrzebę poznawania wielu przykładów z rynku.

Do udziału w tej sesji zaprosiliśmy przedstawicieli różnych organizacji, aby opowiedzieli o swoich doświadczeniach komunikacji z pracownikami produkcji, logistyki i firm budowlanych, na konkretnych przykładach.

Z ich wystąpień dowiesz się m.in.:

- Jakie tematy interesują pracowników?
- Skąd czerpać inspiracje i kontent?
- Czy wszyscy pracownicy muszą wiedzieć o wszystkim? Czy tego wymaga kultura inkluzywna?
- Jak przekonać ludzi do pokazania się w wewnętrznych kanałach komunikacji?
- Jak skutecznie dotrzeć z ważnymi informacjami do pracowników produkcji, magazynów, budowy?
- Jak mierzyć dotarcie?
- Od czego zacząć?
- …. - dodaj tu swoje pytanie/-a – wystarczy kliknąć przycisk „Zadaj pytanie”.

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.