Agnieszka Idziak, Duni Group
Communication & Training Manager
Agnieszka Idziak, Duni Group
Communication & Training Manager

Mam 52 lata i duże doświadczenie zawodowe, głównie na stanowiskach liderskich w różnych obszarach łańcucha dostaw. Pracowałam dla Wrigley, Nivea, Beiersdorf, a od 13 lat dla Duni Group.

Z komunikacją wewnętrzną pracuję od 7 lat, opierając ją na relacjach, co służy nie tylko realizacji projektów biznesowych i budowaniu kultury organizacyjnej, ale też samorealizacji zaangażowanych we współpracę osób. Ważna jest dla mnie synergia potrzeb współpracowników i stały rozwój.

Wśród moich mocnych stron znajdują się umiejętność łączenia komunikacji projektów biznesowych z ich znajomością; umiejętność angażowania i motywowania zespołów; rozwój liderów i kompetencji pracowników; doświadczenie we współpracy z różnorodnymi grupami pracowników w zaawansowanych projektach.

Ukończyłam różne studia związane z Zarządzaniem, Marketingiem, Logistyką, Historią i Public Relations.

Jestem edukatorką przyrody, przewodniczką turystyczną po Poznaniu.

2024-10-16

Najlepsze kampanie i wydarzenia 2023 roku. Inspiracje od laureatów tegorocznej edycji konkursu dla komunikacji wewnętrznej – IC Biznes Partner.
  • 12:00 - 12:40
  • 40 min

17 kwietnia tego roku, podczas uroczystej gali towarzyszącej 6. edycji #ICM, poznaliśmy laureatki i laureatów 2. edycji Konkursu IC Biznes Partner.
Jego celem jest odszukanie i wyróżnienie osób i zespołów odpowiedzialnych na co dzień za komunikację w organizacji – za szczególny rodzaj postawy – BYCIE PARTNEREM DLA BIZNESU I PRACOWNIKÓW.

W drugiej edycji jury wyłoniło laureatów w dwóch nowych kategoriach – wydarzenia i kampanie dla pracowniczek i pracowników. To właśnie wybranych laureatów tych kategorii zaprosiliśmy na scenę #ICM7, aby opowiedzieli o swoich projektach, wyzwaniach, z którymi się mierzyli i rozwiązaniach, które zastosowali.

16 października br., podczas konferencji Internal Communication Meeting, ogłosimy start naboru zgłoszeń do 3. edycji konkursu IC Biznes Partner, którego finał odbędzie się wiosną przyszłego roku. Uczestnicy konferencji jako pierwsi poznają nowe kategorie konkursu, kryteria oceny i skład jury.